אנו יכולים לסייע לכם בטיפול בבגדים

בגדים הם הרבה יותר מחוטים התפורים יחדיו. הם אוצרים זיכרונות. הם מספרים את הסיפור שלנו. עם זאת, איננו לובשים בממוצע 80% מהבגדים שברשותנו. אם אנו בוחרים לטפל יותר בבגדים שלנו, באפשרותנו לסייע בשינוי התרבות של השלכת בגדים ולהוסיף פרקים חדשים לסיפורים שלנו בבגדים האהובים עלינו.

למה לטפל?

הבגדים שלכם הם תזכורות מיוחדות לרגע בזמן. אך אם הם מאבדים את המראה והתחושה שלהם הם מושארים בחלק האחורי של המלתחה. דבר זה אינו חייב להימשך יותר. ישנן דרכים רבות ואפילו סיבות רבות יותר לטיפול בבגדים הקיימים שלכם, משמירת זיכרונות ועד לשמירה על הסביבה.

שמירה על זיכרונות

לחלק מהבגדים המועדפים עליכם יש תחושה של עור שני. הם היו אתכם בזמנים טובים והם מזכרת לחוויות משותפות. הקפידו לשמור על הזיכרונות שהם אוצרים על-ידי טיפול בהם באופן המתאים. כך שתוכלו להמשיך ללבוש את הבגדים המועדפים והיקרים לכם ביותר שוב ושוב. ולהמשיך להשתמש באותם חוטים אהובים כדי לטוות סיפורים מלהיבים חדשים.

סיפוק כל החושים

ההחלטה על מה ללבוש מושפעת מגורמים נוספים מלבד מראה הבגדים. מחקרים מציעים שכל החושים מעורבים, מהמגע ועד לריח. הדבר נוגע לתחושה שהבגדים מקנים בעת החזקתם ובריח של כביסה רעננה. לכן המשיכו לרצות ללבוש את הבגדים שלכם על-ידי סיפוק כל החושים. עם מכונת כביסה משולבת מייבש מודרנית באפשרותכם להאיץ את תחושת רעננות זו על-ידי כביסה וייבוש של הבגדים במחזור אחד ללא הפסקה.

סקרו את מכונות הכביסה משולבות המייבש

שינוי ההרגלים

לבגדים יש השפעה עצומה על הסביבה. אך באפשרותנו לסייע אם נלמד כיצד לטפל בהם כראוי. באמצעות הטכנולוגיה המתאימה באפשרותכם לפנות למלתחה שלכם במקום לחנות. מייבש הכביסה הטוב ביותר שלנו מייבש אפילו את אריגי הצמר והמשי שלכם, ומאפשר להאריך את חיי האריגים העדינים ביותר. האריכו את חיי הבגדים שלכם ב- 9 חודשים בלבד ותפחיתו את טביעות הרגל של הפחמן והמים שלכם ב- 20-30% בהתאמה.

—AbsoluteCare® System
כעת תוכלו לטפל בעצמכם בבגדים שחשבתם שמיועדים לניקוי יבש בלבד – בבית.

הגנה על חולצות משי

אתם מוזמנים לגלות טיפול עדין כל-כך של הבגדים העדינים, ממש כאילו הנחתם אותם לייבוש על השולחן. העזו לייבש אפילו את חולצת המשי הטהור האהובה עליכם, עם בטחון מלא שאיכותה תישמר ביחד עם הצורת והמגע שלה, עם פחות קמטים מייבוש באוויר הפתוח. הכל אפשרי עם מייבשי הכביסה שלנו בטכנולוגיית AbsoluteCare System®

סקרו את מייבשי הכביסה

חיסכון בכסף

מכונות כביסה מודרניות מספקות לכם תוצאות יוצאות דופן בטמפרטורות נמוכות. פעולה זה חוסכת לכם כסף, טובה יותר לסביבה ומסייעת בשמירה על האריגים שלכם. מכונת כביסה מודרנית יכולה לחסוך עד 80% יותר אנרגיה מאשר מכונת כביסה בת 5 בלבד. לכן השקיעו בטכנולוגיה העדכנית וחסכו כסף על-ידי כביסה ב- 30 מעלות.

—טכנולוגיית ÖKOMix
ערבוב מקדים ייחודי של דטרגנט, מרכך ומים להשגת כל סיב וסיב.

מגינת החולצות העדינה

לפריטים העדינים שלכם נדרש טיפול עדין כדי לשמור על האיכות העל-זמנית שלהם, ללא קשר לתדירות לבישתם. מכונות הכביסה המתקדמת שלנו עם טכנולוגיית ÖKOMix מטפלת בבגדים המועדפים עליכם להשגת ניקיון מקיף יותר, אפילו בטמפרטורות נמוכות יותר. האריכו את חייהם על-ידי הגנה של מומחים, ושמרו על המראה החדש שלהם בכל פעם.

סקרו את מייבשי הכביסה

מחזור חיי הטיפול בבגדים

שינויים קטנים יוצרים הבדלים גדולים בשמירה על האריגים. בימינו אנו מחליפים בגדים בקצב מהיר. אך שמירתם לפרק זמן ממושך כפי שעשו הסבים והסבתות שלנו אין פירושו חזרה לאמצעים מיושנים. רכישות מושכלות יותר, שינויים בהרגלי הכביסה וטכנולוגיה חדשה יאריכו את חיי הבגדים שלכם.

איתור איכות טובה

תפירה ואיכות עבודה מעולות מובילות ליצירת בגדים עמידים יותר. איכות טובה עולה יותר, אך תקבלו תמורה לכספכם. חפשו סיבים טבעיים ועמידים יותר כגון כותנה וצמר. ודאו שהתפרים והחיבורים נטולי קמטים ופגמים. בדקו גם שאין חוטים רופפים בכפתורים. עם סוג זה של איכות האריג יעמוד במבחן הזמן. השאירו את הבגד על המתלה אם הבחנתם בסימנים של תפירה מרושלת.

מעבר לאריגים אורגניים

באפשרותכם להקטין את הפגיעה הסביבתית של הבגדים שלכם מרגע כניסתכם לחנות. בממוצע, ייצור ק"ג אחד של טקסטיל מצריך שימוש בק"ג אחד של כימיקלים. לכן חפשו אריגים המיוצרים מפריטי טקסטיל אורגניים ומחומרים מתחדשים או הניתנים למחזור. לקבלת פרטים נוספים, הסרט שלנו, 'השחור הבא', חוקר את נושא הקיימות בתעשיית הטקסטיל.

לכבס פחות, לטפל יותר

מעט מאוד אריגים מצריכים כביסה לאחר כל לבישה. כביסת יתר מזיקה לסביבה ולא תשמור על המראה המיטבי של הבגדים שלכם. המתינו עד שתוכלו למלא את מכונת הכביסה. כמויות כביסה מלאות ומעטות יותר יחסכו לכם אנרגיה ומים, כמו טכנולוגיית OptiSense שלנו. היא מתאימה את הזמן וצריכת האנרגיה לכמות הכביסה. ללא כביסת יתר, רק הכביסה היעילה ביותר מהמכונות שלנו.

סקרו את מכונות הכביסה

התמודדות קלה עם משימות הכביסה המאתגרות ביותר

דטרגנט לעדינים

  • השתמשו בדטרגנט ייעודי שאינו מכיל אנזימים על-בסיס חלבון. הם יכולים לפגוע באריגי צמר ומשי.

טיפול מהיר בכתמים

  • השרו את הכתם במים קרים מוקדם ככל האפשר כדי למנוע את קיבועו.

שמירה על צבעים חדים

  • דטרגנטים נטולי מלבין הם המתאימים ביותר עבור כבסים צבעוניים. השתמשו באבקות על-בסיס מלבין עבור הלבנים שלכם כדי לשמור עליהם לבנים באמת.

התאימו את הייבוש לצרכים שלכם

חדשנות במייבשי הכביסה עושה את הבלתי אפשרי לאפשרי. רק סדרה 8000 של AEG עם מערכת AbsoluteCare® מציעה הגנה לבגדיכם. שליטה מדויקת בתנועות התוף ובטמפרטורה פירושה שהבגדים יתייבשו בעדינות, תוך שמירה על המראה והתחושה שלהם. מפריטי צמר ומשי ועד לבגדי ספורט, המכונות שלנו יגנו עליהם באופן מושלם.

סקרו את מייבשי הכביסה

הפחיתו, השתמשו מחדש, מחזרו

כ-95% מהטקסטיל שאותו אנו זורקים ניתן לשימוש מחדש או למחזור. השלב האחרון של מחזור חיי הבגד שלכם לא חייב להיות סופי. אם הוא במצב טוב, תרמו אותו לצדקה. שדרגו אותו כדי להעניק לו חיים חדשים, או שאולי תחליטו למחזר אותו. מחזור מפחית פסולת וחוסך באנרגיה ובמים. דאגה לסביבה תישאר תמיד באופנה.

מאתגרים את תוויות הטיפול

עם התקדמות הטכנולוגיה, גם הרגלי הכביסה שלנו צריכים להתקדם. עם זאת, אנו עדיין מכבסים ומייבשים באופן מיושן. פעולה זו מזיקה לסביבה ולבגדים שלנו. אנו מאתגרים מספר תוויות טיפול מפני שהן אינן תקפות עוד. כך תכבסו ותייבשו באופן העדין ביותר.

שמירה על הבגדים שלכם מהמלצות מיושנות

30 הוא ה-40 החדש

Tתוויות הטמפרטורה אינן המלצה, הן מקסימליות. ניתן לבצע את מרבית הכביסות בטמפרטורה נמוכה יותר. פעולה זו תסייע לכם להגן על הצבעים והסיבים של האריגים ולחסוך בהוצאות החשמל. מכונת הכביסה מסדרת ÖKOMix שלנו מספקת לכם טיפול יוצא דופן ב- 30 מעלות. טכנולוגיית קדם הכביסה המוגנת בפטנט ממסה את הדרגנט מהר יותר כך שהוא מופעל בטמפרטורה נמוכה יותר.

ניקוי עמוק יותר, תוצאות רכות יותר

מכונות כביסה רגילות אינן מפיקות את התוצאות הטובות ביותר מהדטרגנט וממרכך הכביסה. טכנולוגיית ÖKOMix מערבבת תחילה את הדטרגנט ולאחר מכן את המרכך לפני כניסתם לתוף. במהלך מחזור הכביסה, כל תערובת מופצת באופן אחיד בכביסה. פעולה זו מבטיחה שכל סיב יקבל את הטיפול הטוב ביותר האפשרי. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שלאריגים יהיה מרקם נקי ורך יותר ושהם יהיו מוגנים יותר.

סקרו את מכונות הכביסה

—אישור Woolmark
מכשירי החשמל שלנו הוסמכו לטפל אפילו בפריטי הצמר המוגדרים "לכביסה ביד בלבד

תשכחו מכביסה ביד

תשכחו מה שסיפרו לכם. כביסה ביד אינה הדרך העדינה ביותר לניקוי אריג עדין. היא מבזבזת זמן ומים ומותחת את הסיבים הרבה יותר ממה שחשבתם. מכונות כביסה מודרניות עם מחזורי צמר ומשי מצוידות בסיבובי תוף ייחודיים ובטמפרטורות כביסה נמוכות יותר לטיפול העדין ביותר בבגדים שלכם.

הפסיקו את השימוש בניקוי יבש

ניקוי יבש בכימיקלים גובה מחיר יקר ממכם, מהסביבה ומהאיכות לטווח ארוך של הבגדים שלכם. אך ניתן למנוע אותו. מכונות כביסה מודרניות הן עדינות מספיק לכביסה של אריגים 'לניקוי יבש בלבד' ללא השימוש בכימיקלים. הדבר כולל את מכונות הכביסה משולבות המייבש של AEG עם אישור Woolmark. הן מסוגלות לכבס ולייבש את האריגים שלכם באופן בטוח בטמפרטורות נמוכות הרבה יותר, גם פריטים 'לכביסה ביד בלבד'.

—ÖKOKombi Plus
מכונת הכביסה ומייבש הראשונים בשוק שזכו באישור תו Woolmark Blue.

כשיעילות פוגשת ביצועים

חסכו מקום, זמן ואנרגיה עם סדרת ÖKOKombi Plus. היא משלבת טכנולוגיית כביסה וייבוש משוכללת כך שבאפשרותכם לכבס ולייבש אפילו פריטים עדינים כגון צמר. וכל זאת תוך שימוש בעד 40% פחות אנרגיה ומים בהשוואה למכונות מתחרות. כך שהבגדים שלכם יקבלו תמיד את הטיפול הטוב ביותר.

סקרו את ÖKOKombi Plus

כעת ידוע לכם מהי הדרך הטובה ביותר לטיפול מיטבי בבגדים. לבגדים האהובים עליכם מגיע הטיפול הטוב ביותר, מאחר שהם לא רק חוטים וסיבים. הם סיפור. הסיפור שלכם. על-ידי כביסה וייבוש שלהם במכונות ובמייבשי כביסה מודרניים, אתם תורמים את חלקכם לבגדים ולסביבה.