עולם חדש של טכנולוגיה ועיצוב

הגיע הזמן להכיר את הגישה החדשה לטיפול בבגדים האהובים. השילוב של הידע המקצועי יחד עם הבנת הצרכים של הלקוחות שלנו גרם לכביסה להפוך להרבה יותר מפעולת ניקיון רגילה. סוף סוף ניתן לכבס ללא חשש גם את הבגדים העדינים ביותר, עם טכנולוגיה ששומרת באמת על הסיבים, הצבעים והמרקמים של הבגד.
   חדשנות פורצת דרך, בעיצוב מושלם
חדשנות פורצת דרך, בעיצוב מושלם
חווייה חסרת תקדים ממתינה לכם, איכות מעולה וטכנולוגיות מתקדמות יחד עם עיצוב גרמני מוקפד שולבו יחד כדי להביא לכם חדשנות שלא הכרתם. קולקציית מכונות הכביסה החדשות של AEG ממציאה מחדש את חוויית הכביסה, כי ב AEG אנחנו תמיד רעיון אחד קדימה.
1. הזוג המושלם
1. הזוג המושלם
תיהנו מעיצוב תואם וטכנולוגיות מתקדמות כשתשלבו את מכונת הכביסה יחד עם מייבש הכביסה של AEG.
2. מכונות כביסה פרימיום
2. מכונות כביסה פרימיום
מי אמר שמכונות כביסה לא יכולות להיות יפות? מכונות הכביסה שלנו מעוצבות בגימור יוקרתי ומחומרים איכותיים ביותר כדי להשתלב באופן מושלם בעיצוב הבית שלכם.
3. בקרה אינטואיטיבית
3. בקרה אינטואיטיבית
אופן ההפעלה של מכונות הכביסה שלנו ידידותי ואינטואיטיבי במיוחד למשתמש, כדי שתוכלו להיות בשליטה מלאה על תהליך הכביסה שלכם.

טכנולוגיה ייחודית לכל סדרה

לכל סדרת מכונות ומייבשי כביסה טכנולוגיות ייחודיות משלה. ככל שתתקדמו בסדרה, תיהנו מטכנולוגיות מתקדמות יותר לטיפול בבגד. לקבלת תוצאות מעולות, ההמלצה שלנו היא להתאים את מייבש הכביסה לסדרת מכונת הכביסה אותה רכשתם. שילוב זה יבטיח לכם את הטיפול וההגנה המקסימליים לבגדים האהובים עליכם.
סדרת מכונות הכביסה של AEG
סדרת מכונות הכביסה של AEG

קולקציית מייבשי הכביסה של AEG

שומר סוודר הצמר היקר
שומר סוודר הצמר היקר

מעולם לא העזת לייבש פריטי צמר, משי או בגדי חוץ מחשש שייהרסו? מעכשיו תוכל לייבש כל פריט שאתה מכבס בעזרת התכניות המתאימות במייבשי הכביסה של AEG. עם סדרת המייבשים 8000 בעלי מערכת ®AbsoluteCare, תכנית הצמר המותאמת מדמה פעולת ייבוש שטוח כך שתוכלו לייבש את הסוודר האהוב עליכם ללא חשש שיתכווץ.

תאמצו את הרגלי הכביסה החדשים
תאמצו את הרגלי הכביסה החדשים
קשה להאמין אבל הבגדים יכולים להיראות כמו חדשים גם אחרי שעברו כביסה וייבוש. עם מכונות הכביסה והמייבשים של AEG תוכלו לכבס ולייבש בביטחון אפילו את הבגדים העדינים ביותר- בגדי משי וצמר, מעילים וז'קטים ועוד- ללא החשש שייתכווצו או יינזקו.

גלו עוד מ AEG

לכבס ולייבש בפעולה אחת
לכבס ולייבש בפעולה אחת
הכירו רמה חדשה של נוחות וטיפול בבגד בעזרת מכונות הכביסה משולבות המייבש של AEG.
יבשו ללא חשש עם מייבשי הכביסה של AEG
יבשו ללא חשש עם מייבשי הכביסה של AEG
מהיום תוכלו לייבש את הבגדים עם מייבשי הכביסה החדשים ותקבלו תוצאות מעולות בייבוש עדין, יעיל ובטמפרטורות נמוכות.
תוצאות כביסה מעולות
תוצאות כביסה מעולות
AEG דואגת לבגדים האהובים עליכם בעזרת תוצאות כביסה מעולות וצריכת אנרגיה ומים נמוכה במיוחד.

רכישה