חברת AEG מציעה מגוון מכונות כביסה בעלות פתח עליון או מכונות כביסה בעלות פתח קדמי. הבחירה בין שני סוגי המכונות על ידי הצרכן נקבעת על פי מספר פרמטרים עיקריים לדוגמא: שיקולי נוחות, שיקולי מיקום המכונה בבית חיסכון במקום וטעם וסגנון אישי.

הרבה יותר קל להכניס את הכביסה ולהוציא אותה כאשר פתח המכונה ממוקם בחלק העליון, אין צורך להתכופף כאשר מכניסים או מוציאים את הכביסה.

מכונות כביסה בעלות פתח עליון של AEG הן מכונות צרות יותר, חוסכות במקום ויכולות להתאים גם לנישות קטנות.

ברוב מכונות כביסה בעלות פתח קדמי לא ניתן לעצור את המכונה אחרי שהחלה לפעול ועד סיום הכביסה אם רגע אחרי שהפעלתם את המכונה נזכרתם בעוד בגד שרציתם להכניס אל מכונת הכביסה, תוכלו לעשות זאת רק במכונת כביסה בעלת פתח עליון.  במכונה כביסה בעלת פתח עליון תוכלו להפסיק את פעולת המכונה, להוסיף את הבגד הנשכח ולהמשיך להפעיל את המכונה.

איך לבחור מכונת כביסה – 6 דברים שכדאי לדעת באדיבות AEG
איך לבחור מכונת כביסה – 6 דברים שכדאי לדעת באדיבות AEG

קיימות מכונות כביסה במשקלים שונים, החל ממשקל הטענה שלשישה קילוגרם ועד לעשר קילוגרם. המשקל של המכונה מציין את נפח ההטענה של הכביסה כאשר היא יבשה. את משקל ההטענה של המכונה רצוי לבחור בהתאם לצרכים האינדיבידואליים ולגודל המשפחה.

חובה לבחור מכונת כביסה בעלת צג דיגיטלי אשר מספק מידע על אורך התוכנית המשוער ועל הזמן שנשאר ועד לסיום הפעלת המכונה. יש מכונות שבהן מותקן צג גדול אשר מציג גם את טמפרטורת המים, את מהירות הסחיטה שבחרתם ונתונים נוספים.

כדאי לבחור במכונת כביסה אם אופציה לסחיטה גבוהה של אלף סל"ד ואפילו יותר. במכונות המאפשרות סחיטה גבוהה מותקנים בדרך כלל מנוע מתקדם יותר ובולמי זעזועים משופרים. ובנוסף, סחיטה חזקה תחסוך לכם עד לחמישים אחוז מהאנרגיה בעת ייבוש הכביסה במייבש. אך שימו לב שבעת ייבוש של בגדים עדינים מומלץ לא לעבור את ה 1000 סל"ד.

במכונות כביסה בעלות גוף חימום קרמי או פלטיניום יש פחות הצטברות של אבנית, גורם המאריך את חיי המכונה, חוסך באנרגיה וכתוצאה מכך גם מביא לחיסכון גם בחשבונות החשמל.

יש שני סוגים של חומרים שמהם עשוי הדוד של המכונה, נירוסטה או פוליפרופילן. דוד הפוליליפרופילן בנוי ללא תפרים, הוא מונע הצטברות של אבנית,הוא מבודד מפני רעש ועמיד למשך שנים ארוכות.

בדקו כי אתם רוכשים מכונת כביסה של יבואן רשמי, כך תבטיחו כי המוצר מותאם במלואו לישראל ושקט בשרות שלאחר הקנייה.

קראו עוד על:

מייבש כביסה קונדנסור

מכונת כביסה 8 קילו

רכישה