תנור אפיה פירוליטי הוא תנור אפייה שמתנקה מעצמו. במאה העשרים ואחת אין סיבה שאנחנו ניקח סקוצ' ונתחיל לשפשף את  הלכלוך הרב המצטבר בתנור של חברת AEG מציעה לנו את תנורים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, ובין היתר תנור פירוליטי המתנקה מעצמו. לא מאמינים? אתם ממוזמנים להגיע אל אולמות התצוגה, להכיר את תנורי הפירולוטי ולשמוע הסברים על פעולות הניקוי של התנור.

2018תנור פירוליטי

תנור פירוליטי – גם אופה, גם מנקה!

תנור פירוליטי הוא תנור אפייה בעל מנגנון של ניקוי עצמי. הניקוי העצמי מתבצע באמצעות חימום התנור לטמפרטורה גבוהה עד כחמש מאות מעלות צלזיוס כך שהשומן ושאריות המזון שהצטברו בדפנות תא האפייה ובקרקעית התא נשרפים והופכים לאפר. לאחר שהתנור סיים את עבודת הניקוי כל מה שנשאר הוא רק לקחת מטלית לחה ולנגב בקלות את האפר שהצטבר בתחתית התנור ועל הדפנות. לדגמים השונים קיימות  בין אחת לשלושתוכניות ניקיון עם זמנים שונים לפי רמת הלכלוך שהצטברה. והתנוריAEG אתם יכולים להפעיל את התוכניות ניקוי אפילו כל יום עם בא לכם כאשר העלות ניקוי נעה בין 0.60 ל 2 ₪  בהתאם לזמן הניקוי שבחרתם.

תנור פירוליטי מתאים גם לאנשים שומרי מסורת אשר מקפידים על הכשרת התנור לקראת חג הפסח.  רוב פוסקי ההלכה מאשרים כי הניקוי העצמי של התנור בעוצמה של חמש מאות מעלות דינו כדין "ליבון" ולכן לאחר הניקוי אפשר להשתמש בתנור גם בימי חג הפסח. בנוסף, פונקציית הניקוי העצמי מתאימה במיוחד גם למעבר מהיר בין בישול בשרי לחלבי.

קראו עוד:

טיפים על אינדוקציה כיריים

תנור אפיה בילד אין

רכישה